חיפוי קירות בזכוכית

בואו נשים את הדברים על השולחן כמות שהם – אנחנו אנושיים, נוטים להשתעמם בקלות, וכשאנחנו משועממים או מאבדים עניין, אנחנו מתנהלים ומתנהגים בהתאם. אחת מהדרכים היא לחפש ריגושים, אבל איזה ריגושים אתם כבר יכולים להשיג כשאתם נמצאים ביום עבודה בן שמונה שעות במשרד? הדרך השנייה, היא להפוך את הסביבה שלכם להרבה יותר צבעונית וממריצה בדרכים שונות. ואם אתם רוצים ללכת על שינוי בגדול, אז חיפוי קירות בזכוכית הוא הפתרון המתאים לתחושת השעמום וה-Down במשרד. אבל חיפוי קירות בזכוכית איננו מתאים רק ליצירת עניין במשרד, אלא אף מתאים לחיפוי קירות הבית, למעשה – לכל אחד מהחדרים הנמצאים בו.

חיפוי קירות בזכוכית בבית לא רק מעניק עניין מחודש לקירות המשעממים והאחידים, הוא גם יכול להעניק לכל אחד מהחדרים את ה"גוון" והאופי המתאים, זה שאתם רוצים עבורו. למשל, חיפוי קיר הסלון בזכוכית עליה מודפסת תמונה קלאסית יכול לשוות לבלון שלכם נופך אלגנטי, מתוחכם ובינלאומי, בעוד חיפוי קירות הילדים בזכוכית שעליה תמונותיהן של דמויות מסרטוני האנימציה האהובים עליהם יכול להעניק לחדר הילדים את האווירה הצבעונית והשמחה שמתאימה לחדר כזה. חיפוי קירות חדר האמבטיה שלכם בזכוכית עליה מודפסת תמונת יער טרופי (או תמונה בעלת אופי ימי) יכול לשוות לו את תחושת הרגיעה לה אתם זקוקים כשאתם טובלים באמבט, בעוד חיפוי קיר חדר השינה שלכם בנוף של חוף מהאיים המלדיביים או בנופו של כפר ציורי באיטליה יכול להוות אמצעי מצוין להפוך אותו לקן האהבים הקטן והאינטימי שלכם. כפי שניתן להבין, בחירת התמונה המודפסת על חיפוי קירות בזכוכית מעניקה לחלל את הערך המוסף אותו אתם בוחרים.

מאחר ולזכותנו, אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות, עומד ניסיון רב בתכנון, בהדפסה ובהתקנת משטחי הזכוכית המודפסת כחיפוי קירות בכל חדר בבית, המקצועיות שלנו ושיטות ההדפסה הייחודיות שבהן אנחנו משתמשים להדפסה על זכוכית מסייעות לנו להעניק לכם ליווי אישי וצמוד לאורך כל התהליך. הליווי המקצועי אותו תקבלו, משלב התכנון ועד להתקנתו המוצלחת של חיפוי הזכוכית המעוצב, יכול לעזור לכם לתת לכל חדר בבית "אישיות" משלו, בהתאם לייעודו בחייכם ובחיי בני משפחתכם.

חיפוי קירות

התפישה הפסיכולוגית מתייחסת לקירות הסובבים אותנו כאל מעצור, מחסום כלשהו, המונע מבעדנו לפרוץ קדימה. אולם, בזכות חיפוי הקירות המודרניים והעכשוויים, הקירות כיום כבר אינם מהווים מכשול, אלא דרך נוספת ויצירתית לבטא את העצמיות שלכם ולהעניק לחלל בו אתם שוהים את הטאץ' הייחודי, המיוחד והספציפי לכם. מאחר והטכנולוגיות התפתחו מאד, את קירות הבית או המשרד שלנו יכולים להיות מחופים כמעט בכל חומר בו נחפוץ, והם אינם חייבים להיות צבועים בצבע אחיד דווקא, אלא מגוונים בכתמי צבע כמו תמונות נוף או הדפסים בדוגמאות מרגיעות עין או משובבות נפש, הכל נתון להחלטה האישית, להעדפה שלכם ולדרך בה אתם מתייחסים לחלל המגורים, השינה או העבודה שלכם.

חיפוי קירות בחומרים שונים תלוי גם באזור בו בכוונתכם להציב את החיפוי, כך שמן הסתם, בחדרי ילדים או במקומות בהם ישנה תחלופה גבוהה של עוברים ושבים או מבקרים, תצטרכו לבחור חיפוי קירות עשוי מחומר גלם עמיד בהרבה, מאשר חומר הגלם ממנו יהיה עשוי חיפוי קירות הסלון שלכם. חיפוי קירות המטבח יציג בפניכם את אתגר קלות הניקוי שלו, ואילו חיפוי קירות האמבט ידרוש מכם חיפוי מחומר שאיננו סופח אליו מים וקל לניקוי מהאבנית שיוצרים האדים המצטברים. וכל זה, עוד בטרם התחלנו לדבר על בחירת הדוגמה שתעטר את חיפוי הקירות ותלווה אתכם בשנים הבאות.

הטכנולוגיות והחומרים הרבים בהם אנחנו, באלקסיה מערכות, עושים שימוש, כמו גם הניסיון הרב שלנו, פותחים בפניכם אפשרויות אינסופיות כמעט לשילוב חיפוי קירות בכל חדר או חלל אפשרי. תוכלו לעטר את הקיר שמעל לכיור ולמשטח העבודה במטבח בתמונת פירות צבעונית ומעוררת תאבון, לשלב את הטלוויזיה בעלת המסך השטוח שבסלון בחיפוי קיר עשוי זכוכית, עליו מודפסת סצנה בשחור-לבן מסרט קולנוע קלאסי, לעטר את קירות חדרי הילדים בחיפויים בצבעים עליזים, את ארונות ההזזה בחדר השינה שלכם בתמונת נוף כפרית רומנטית, ואף חדר האמבטיה שלכם יזכה בחיפוי קיר תכלכל וימי. נוכל לסייע לכם להלביש את הבית או המשרד מהרצפה ועד התקרה בחיפויי קיר, שיהפכו אותם לייחודיים ויעניקו להם את טביעת האצבע ואת הנופך המיוחד שלכם.

חיפוי זכוכית למטבח

כיום, כבר אין ספק, אם היינו צריכים לבחור את החדר בו באה לידי ביטוי גדולתו של חיפוי הזכוכית, ללא היסוס, היינו מצביעים על המטבח. כאן, חיפוי זכוכית למטבח מציג את היתרונות הרבים שלו – הוא אסתטי, קל לניקוי גם משומנים קשים, נשטף בקלות, איננו צובר בקטריות וחיידקים (קריטריון חשוב מאד, כאשר מדובר באזור המשמש להכנת מזון!), ונוסף לכל זאת – גם דקורטיבי ויכול להעניק לחדר השימושי ביותר בבית נוח ייחודי ויוצא דופן, בין אם הוא ממוקם לאורך הקיר שמעל לכיור ולכיריים ובין אם הוא מחפה קיר אחר במטבח. בימינו, כשלחדרים כבר אין מטרה ספציפית וחללים כמו פינת האוכל, הסלון והמטבח כבר אינם משמשים אך ורק לצורך אחד, אלא ממלאים צרכים משפחתיים רבים, גדלה החשיבות בעיצוב אסתטי שלהם, ולכן, חיפוי זכוכית למטבח, למשל, איננו חייב להיות רק פונקציונאלי להכנת המזון, אלא גם ליצור את האווירה המתאימה למשפחה השוהה במטבח.

מאחר ובחירת החיפוי המתאים למטבח הינו עניין של טעם אישי, התמונה/דוגמה המודפסת על הזכוכית אף היא תלויה, במידה רבה, באווירה אותה תרצו ליצור. למשל, במטבחים קטנים וחשוכים יותר, תוכלו לבחור חיפוי זכוכית למטבח שעליו מודפסים פרחים צהובים שיאירו את חלל החדר, אם אתם רוצים להוסיף צבע למטבח בהיר או חיוור מידי, תוכלו לבחור בהדפס של פלפל חריף אדמדם ובשרני, ואם אתם מעדיפים את המטבח שלכם רגוע, תוכלו לשלב בו חיפוי זכוכית בהדפס גיאומטרי בצבעי פסטל רכים.

לנו, באלקסיה מערכות ניסיון רב שנים בתכנון, בשילוב, בהדפסה ובהתקנת משטחי זכוכית מודפסת וחיפויי זכוכית בכל חדר בבית, ובעיקר במטבח, בו נדרשת מהחיפוי המותקן גם פונקציונאליות בצד הפן העיצובי. אנשי המקצוע שלנו וטכנולוגיות ההדפסה הייחודיות בהן אנחנו משתמשים בעת הדפסה על זכוכית ליצירת חיפוי קיר למטבח, מאפשרות לנו ללוות אתכם, בין אם אתם אדריכלים, מעצבי פנים, בעלי דירה/בית או בעלי עסק בתחום המזון, לכל אורך התהליך, החל בשלבי התכנון והעיצוב ועד להתקנת חיפוי הזכוכית המעוצב והמודפס. הליווי לו תזכו הינו ליווי אישי וצמוד ויאפשר לו להפיק את התועלת וההנאה המרביות מהמטבח הפרטי או העסקי שלכם.

זכוכית מעוצבת

חיפויי זכוכית מעוצבת נחשבים למילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים של דירות, בתים, משרדים ובתי עסק. אין זה מפתיע, כי דווקא אותו חומר מופלא ושקוף, הזכוכית, מהלך קסם על מי שעיסוקו באסטטיקה ובעיצוב, מאחר ואם מסתכלים עליו בעין עיצובית, מבחינת יכולות הניתוב שלו לצרכי הדקורציה השונים, הגבול עובר רק במקום בו מסתיים הדמיון. וכידוע לכל, מעצבי פנים הינם אנשים יצירתיים בבסיסם, כך ששילוב זכוכית מעוצבת (על גרסאותיה השונות) בחללים אותם הם מעצבים ממנף את העיצוב שלהם ומעניק לו עומק וייחוד, יותר מכל חומר גלם אחר בו הם עושים שימוש. במקביל לכך, מתפתחות טכניקות עיצוב הזכוכית, כשאת מירב תשומת הלב מביניהן, תופסת הדפסת התמונות על גבי משטחי זכוכית, אם לצורך חיפוי, ואם כאלמנטים אדריכליים או עיצוביים העומדים בזכות עצמם.

זכוכית מעוצבת מוצאת את דרכה למקומות רבים, כשהיא משלבת בתוכה את כל יתרונותיה של הזכוכית כחומר גלם רב גוני, כמו גם את האספקט העיצובי הוורסטלי שלה. ניתן למצוא אותה מככבת כשהיא משובצת בדלתות ובחלונות, מחפה קירות חדרים ומשרדים, משרה מקרירותה האלגנטית על ספא איכותי או כחלק מקיר דקורטיבי במקומות בהם נדרשת יצירת תדמית עשירה ומיידית (כמו דלפקי קבלה בבתי מלון, למשל). יכולה ללבוש כל דמות שנרצה, בהתאם לתמונה המודפסת עליה, אף היא מעניקה לה מימד ויתרון נוספים, כאשר מדובר בהתאמה לעיצוב ולסגנון ספציפיים. נוף אורבני בשחור לבן, פרחים צבעוניים, סבך ירקרק ומלא חיים, פלפל אדום וחריף מלא חיים, רק תחליטו באיזה גוונים אתם רוצים שהזכוכית המעוצבת שלכם תצבע את עולמכם.

אבל, לצורך הפקת המרב מזכוכית מעוצבת, הטיפול שהיא מקבלת חייב להיות מקצועי ומיומן, כבר משלב התכנון ועיצוב החלל. זוהי הנקודה בה המומחים במחלקות השונות של אלקסיה מערכות יכולים לסייע לכם. אם יש לכם שביב רעיון כלשהו על הדרך בה אתם רוצים שייראה הבית או המשרדי שלכם, מחלקת התכנון שלנו תעזור לכם לגבש אותו ולהעביר אותו מראשכם אל הנייר. המדפסות המשוכללות והמודרניות שלנו תדפסנה אותו באיכות מעולה וברזולוציה מדהימה, ואילו אנשי מחלקת השירות שלנו יסייעו לכם להציב אותו במקום המדויק שנועד לו.

זכוכית מודפסת

חלפו הימים בהם חומרי גלם נמדדו אך ורק על ידי הפונקציונאליות שלהם. כיום, הבחירה בחומר גלם מורכבת הרבה יותר וצריכה להתכתב עם קריטריונים כמו התאמה לרוח החלל בו הם משולבים, לאווירה אותה אנחנו רוצים להשרות בו, לתדמית אותה אנחנו רוצים לשדר וכד'. מבחינה זו, זכוכית, כחומר גלם, עונה על כל הקריטריונים הרבים החדשים, וזוהי הסיבה לכך כי זכוכית מודפסת הפכה ללהיט העיצובי החם בבתים, דירות, משרדים, בתי עסק, ובעצם, בכל מקום בו לתכונותיו של חומר הגלם ישנה חשיבות והוא חייב לקחת חלק פעיל בעיצוב וביצירת הרושם הכולל. כמובן, שבצד הפן העיצובי, עדיין עומדות לזכותה של הזכוכית המודפסת גם תכונותיה הפונקציונאליות של הזכוכית השקופה, אולם הערך המוסף שהיא מעניקה לחללים השונים בשילובה בהם, מגמד מעט את משקלן של התכונות הללו.

זכוכית מודפסת משמשת אותנו למטרות רבות, בין אם כחיפוי לקירות, דלתות או דלתות ארונות ובין אם כעומדת בזכות עצמה, כאשר היא משולבת בסביבות עבודה, משמשת כחצי-מחיצה (או כמחיצה שלמה), קיר דקורטיבי, כדופן ייחודית לדלפק הגשה בבית קפה או מסעדה, כשלט ייחודי ומרשים בייחודיותו וכן הלאה. מאחר ומדובר בחומר ורסטילי ורב גוני, המגבלות היחידות הקיימות, בעצם, הן ההיכרות עם האפשרויות הטמונות בזכוכית כחומר גלם להדפסה וגבולות הדמיון שלכם, ובשני הדברים הללו (ובעוד רבים נוספים), אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות יכולים לסייע לכם.

לאלקסיה מערכות ניסיון של שנים רבות בתכנון, שילוב, הדפסה והתקנת משטחי זכוכית מודפסת לכל שימוש ובכל מקום בו היא תשרת את הצרכים שלכם ביצירת הרושם המתאים הנדרש לכם. השליטה שלנו בסוגי העיצוב השונים, כמו גם טכנולוגיות ההדפסה הייחודיות בהן אנחנו עושים שימוש בעת הדפסה על זכוכית, מאפשרים לנו ללוות אתכם – אדריכלים, מעצבי פנים ואף בעלי דירה, בית או עסק, לכל אורכו של התהליך, משלבי התכנון והעיצוב ועד לשלבי התקנת משטח הזכוכית המודפס. הליווי האישי והצמוד שמקבל כל לקוח שחפץ בחיפוי זכוכית או באלמנט אחר העשוי זכוכית מודפסת, מאפשר לו למקסם את התועלת המופקת ממנו, הן בפן העיצובי והן בפן הפונקציונאלי.

זכוכית דקורטיבית

זכוכית, בשל תכונותיה הידועות, נחשבת לאחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בעיצוב פנים של בתים, משרדים, מוסדות ציבור, בתי מלון ובתי עסק. שקיפותה, הברק שלה ועמידותה בפני שריטות מזדמנות הופכות אותה לחומר המשולב ביותר ויותר חללים ולמילוי צרכים שונים. באופן טבעי, ישנם מקומות בהם ניתן לוותר על שקיפותה של הזכוכית (כמחיצות דקורטיביות, למשל) ואז, הדפסה על הזכוכית מעלה אותה מ"סתם" עוד זכוכית שקופה ורגילה לדרגת זכוכית דקורטיבית, שלעיצובה יש חלק ביצירת הרושם הכולל ובאווירה שמשרה החלל המעוצב על השוהים בו. בעוד הזכוכית הרגילה נתפשת כפונקציונאלית ותו לא, מאחורי זכוכית דקורטיבית ישנה מחשבה מקדימה, אמירה, התייחסות עיצובית, וכל זה, בנוסף לפונקציונאליות הבסיסית שלה.

בניגוד לחריטה על זכוכית, אשר עלולה להחליש את חוזקו של לוח הזכוכית עליו נחרטת התמונה, הדפסה על זכוכית איננה פוגמת בעמידותה של הזכוכית או בחוזק שלה. בנוסף לכך, היא אף פותחת בפניה של זכוכית דקורטיבית מודפסת אינספור אפשרויות שימוש ושילוב. אם בשימוש כחיפוי לקיר או לארון ואם בזכות עצמה, כאשר היא איננה מוצמדת לשום דבר, ומוצבת כמחיצה, קיר בחצי או בשלושת-רבעי גובה או כמעקה מדרגות דקורטיבי ומעוצב במיוחד. הנופך האלגנטי והקריר שמביאה עימה הזכוכית מתוגבר על ידי הדפסה מקצועית של תמונת נוף, שמיים תכולים, שדה ירוק, פרחים, תמונות נוף אורבני וכד', כל שימוש ומגוון התמונות המתאים לו, כאשר בחירת התמונה הספציפית שתודפס על זכוכית דקורטיבית מהווה חלק בלתי נפרד ולא פחות חשוב מהצלחת העיצוב והאווירה שתושג בחלל המעוצב.

חושבים על שילוב זכוכית דקורטיבית בעיצוב הבית, העסק או המשרד? אל תעשו זאת, לפני שהתייעצתם עם מומחי העיצוב שלנו באלקסיה מערכות! אנחנו כאן לרשותכם משלב העיצוב והתכנון, דרך שלב ההדפסה המקצועית הנדרשת וכלה בהתקנה של החיפוי או הקיר שתציג אותו במלוא הדרו. יכולתנו לספק את השירות הזה מקצה לקצה, לאורכו, לרוחבו ולעומקו של תהליך העיצוב, הופכת את אלקסיה מערכות לבחירה המועדפת על אדריכלים, מעצבי פנים וגם על בעלי בתים, דירות ועסקים רבים, שרוצים להפיק את המרב מסביבת המגורים או העבודה שלהם.זכוכית דקורטיבית

הדפסה על זכוכית

מה יש באותו חומר מופלא, זכוכית, שמהפנט אותנו כל כך, עד שכל חפץ העשוי ממנו, נראה בעינינו טוב בהרבה יותר מאשר המקביל לו, אשר עשוי מחומר אחר? האם זהו הברק הקורן ממנו? שקיפותו? עמידותו שמהווה ניגוד ברור לעדינותו ולשבריריות המיוחסת לו? לא ברור… מה שברור כשמש הוא, כי הדפסה על זכוכית הינה אחת מהטכניקות המתקדמות ביותר, והיא זו שהפכה את החיים שלנו להרבה יותר יפים, בין אם זה בבית, במשרד, במוסדות ציבור, או בכל מקום בו היא משולבת בעיצוב החלל. טכנולוגיית ההדפסה כיום מודרנית ומפותחת מאד, ולכן, היא מאפשרת לנו להדפיס על זכוכית כל תמונה שתרצו, ובכך, להוסיף לכל מקום בו משולבת הזכוכית המודפסת את האווירה הרצויה לכם.

מאחר ולהדפסה על זכוכית ישנם שימושים רבים, מגוונים ושונים, לשילוב של תכונותיה הייחודיות של הזכוכית עליה אנחנו מדפיסים בעיצוב הכולל וברושם הנוצר ישנו משקל רציני מאד. כך, למשל, ישנם מקומות בהם תכונותיה המובהקות של הזכוכית (לדוגמה, עמידותה הרבה בפני שריטות) נחשבות להכרחיות, ולכן, הבחירה בה כחומר גלם להדפסה הינה חד משמעית. מצד שני, גם במקומות אחרים, בהם לתכונותיה הידועות ישנו משקל מועט יותר, לרוב, תנצח הזכוכית המודפסת את חומרי הגלם האחרים, בזכות הלוק הנכון שביכולתה לשוות לכל חלל, חדר או משרד.

לנו, אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות, ניסיון רב-שנים בהדפסה על זכוכית. יותר מכך, אנחנו עומדים לצידכם לאורך כל הדרך – מהרגע שבו יש לכך שביב של רעיון כלשהו הנוגע לעיצוב ועד שהרעיון קורם עור וגידים והופך למציאות מעוצבת. אין זה משנה אם אתם מתכננים הדפסה על זכוכית לצורך חיפוי ארונות המטבח, ליצירת דלפק הגשה מעוצב וייחודי בבית קפה, לקישוט הקיר מאחורי דלפק הקבלה במשרד או ליצירת שלט מעוצב וייחודי. מחלקת העיצוב היצירתית שלנו, יד ביד עם מחלקת הייצור שלנו, יהפכו כל משימת הדפסה על זכוכית ליצירת אומנות, בצבעים חדים וחיים, בעומק המאפיין הדפסה מסוג זה, ובעיקר – במיומנות ובמקצועיות הנדרשות לטיפול בחומר האיכותי הזה, הזכוכית.

הדפסה על חומרים קשיחים

עד לפני מספר עשורים, טכנולוגיות ההדפסה על חומרים קשיחים לא הייתה מפותחת דיה, ולכן, השילוב בין החומר עליו בוצעה ההדפסה לבין ההדפסה עצמה, לא בהכרח השיג את השילוב האופטימלי, ולא הפיק את התוצאות הרצויות. כיום, לעומת זאת, הדפסה על קשיחים הינה תחום ידע שלם משל עצמו, אשר מחולק לתתי-תחומים על פי טכניקות ההדפסה השונות ועל פי חומר הגלם עליו הן מדפיסות.

מדוע, בעצם, אנחנו זקוקים לכל כך הרבה טכניקות הדפסה שונות במהותן?
מאחר והחומרים הקשיחים שונים אחד מהשני (דמיינו, למשל, את מרקמו המשטח החלק שישנם ללוח זכוכית או לוח פרספקס מול המרקם המחוספס של MDF או צמנט בורד), התוצאות אותן תשיג הדפסה על קשיחים תשתנינה בין חומר אחד לשני, מה שישפיע על עמידותה של ההדפסה, אורך החיים שלה, הצבעים המודפסים, איכות התמונה המודפסת וכן הלאה. כך שהדפסה מוצלחת איננה נסמכת רק על איכות תמונה שתרצו להדפיס, אלא אף על יכולתם של אנשי המקצוע מולם אתם עובדים להציע לכם את חומר הגלם המתאים לצרכיכם ואף את טכניקת ההדפסה המתאימה שתפיק את התוצאה הטובה והמתאימה ביותר לצרכיכם. בין אם זו תמונה מאגדות ילדים על ציפוי הפורמייקה של הארון בחדר הילדים, ובין אם זו תמונת נוף אורבני המודפסת על זכוכית ומעטרת את הקיר שמאחורי דלפק הקבלה במשרד מהודר, האיכות חייבת להיות אחידה וגבוהה.

אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות חיים, נושמים ומתפקדים יומיום בין חומרי הגלם השונים וטכניקות ההדפסה המתאימות להם. הם מקפידים לעקוב אחר כל חידוש טכנולוגי וכל חומר חדש שהופך להיות מתאים להדפסה, ובכך, הם מגדילים את היצע האפשרויות שהם יכולים להציג לכם. מגוון המדפסות הייעודיות והמשוכללות של אלקסיה מערכות מגיעות לרמות דיוק גבוהות ביותר, וכל הדפסה על חומר קשיח המבוצעת על ידן מאופיינת ברזולוציה גבוהה, בחדות ריאליסטית ובהקפדה על פרטי פרטים, עד לרמת הפיקסל. פתרונות ההדפסה שהיא מציעה כוללים התייחסות לחומרים קשיחים נפוצים וגם לכאלה הנפוצים פחות, וכל זה, בליווי מקצועי לאורך כל הדרך, משלב התכנון והעיצוב ועד לסיום המוצלח

חיפוי קירות מעוצבים

חשבתם פעם כמה שעות ביממה אתם מבלים "סגורים" בין ארבעה קירות? במשרד, בבית, ואפילו כשאתם ישנים בלילה בחדר השינה שלכם? אנחנו מתייחסים לקירות בתור מובן מאליו: הם שם, לרוב הם צבועים בצבע אחיד, אנחנו תולים עליהם תמונות, מתקינים עליהם טלוויזיות, מנורות דקורטיביות או לוחות תכנון (במידה ואלה קירות משרד), אבל אנחנו לא באמת רואים אותם, ולכן, אנחנו גם איננו מייחסים להם כל חשיבות. הם פשוט שם וזהו.

אבל, זה לא בדיוק חייב להיות כך, מאחר ולאותם קירות המקיפים אותנו, ניתן להעניק "חיים" משלהם, אופי, מרקם, תפקיד בעיצוב וברושם הכולל שהחלל משרה על השוהים בו. כך, למשל, הפיכת קיר בודד בחדר לקיר מעוצב דמוי לבנים, עשויה להכניס לחדר טאץ' עיצובי יוצא דופן, יצירת מרקם בולט יכולה להעניק משמעות גם לקירות לבנים וכן הלאה. ניתן לשלב קירות מעוצבים בכל חדר בבית, במשרד, בארגון, בפרוזדור או בכל מקום בו יש צורך להעניק נופך ייחודי, מעוצב ויוצא דופן.

המומחים של אלקסיה מערכות מדברים אל הקיר. יש לנו ניסיון של שנים רבות בתכנון חללים מכל סוג שהוא, בביצוע ובהתקנת קירות מעוצבים ואנחנו חושבים שב"קיר" הפשוט הניצב מולכם כרגע טמונות הרבה יותר אפשרויות מאלו הבאות לכדי ביטוי כיום. לכן, קירות מעוצבים או חיפויים מחומרי גלם מגוונים הינם דרכים מעולות להפוך קיר פשוט לאלמנט עיצובי לכל דבר.

חיפוי קיר לסלון

בביתן של משפחות רבות הסלון נחשב לחדר המרכזי בבית, ולכן, הוא מארח את כל דרי הבית כל הזמן: את ההורים הנחים בסוף יום העבודה, את הילדים המשחקים בשעות הפנאי שלהם, את בני הנוער הצופים בטלוויזיה אחה"צ. זה לא אומר שאת כל אחת מהפעולות שאנחנו מבצעים בסלון, לא יכולנו לבצע בחדר אחר בבית, פשוט, הרבה יותר נחמד לצפות בטלוויזיה שבסלון או לקרוא שם עיתון, בזמן שאנחנו עדיין לוקחים חלק במה שמתרחש בבית, ולא סגורים בחלל פרטי משלנו.                    

בנוסף לתפקיד שהסלון ממלא עבור בני המשפחה, יש לו תפקיד משמעותי נוסף – אירוח של המגיעים לבקר אותנו. אמנם, בגילאים הצעירים יותר, נעדיף כי הילדים ובני הנוער יארחו את אורחיהם בחדריהם, אבל האורחים הבוגרים יותר יתארחו בסלון, ולכן, הוא חייב להיראות תמיד במיטבו. את המטרה הזו, ניתן להשיג על ידי חיפויי קיר מודפסים לסלון או התקנת קירות מעוצבים, אשר קיימים לבחירה מתוך מגוון רחב של הדפסים, מרקמים, חומרי גלם וגוונים. תוכלו, למשל, ליצור תחושת חלל גדול יותר, על ידי התקנת חיפויי קיר שהנושא המרכזי שלהם הוא נופי טבע (נוף כפרי, ים, שדות פרחוניים, מרחבים מוריקים או הרים נישאים), נופים אורבניים או כל מה שתואם את הדרך והסגנון בו אתם חשים בנוח.

לאלקסיה מערכות ניסיון בן שנים רבות בתכנון, שילוב ובהדפסה על חומרים מחומרים שונים, אשר מאפשרים לכם לעצב את חלל הסלון שלכם בצורה אומנותית ויעילה. המבחר הרחב של חומרי הגלם איתם אנחנו עובדים, מעמיד בפניכם אינסוף אפשרויות לבחירה, עד שתמצאו את החומר, הסגנון וההדפס שאיתם תחושו בבית.