לשירותכם:

03-9335444

התפישה הפסיכולוגית מתייחסת לקירות הסובבים אותנו כאל מעצור, מחסום כלשהו, המונע מבעדנו לפרוץ קדימה. אולם, בזכות חיפוי הקירות המודרניים והעכשוויים, הקירות כיום כבר אינם מהווים מכשול, אלא דרך נוספת ויצירתית לבטא את העצמיות שלכם ולהעניק לחלל בו אתם שוהים את הטאץ' הייחודי, המיוחד והספציפי לכם. מאחר והטכנולוגיות התפתחו מאד, את קירות הבית או המשרד שלנו יכולים להיות מחופים כמעט בכל חומר בו נחפוץ, והם אינם חייבים להיות צבועים בצבע אחיד דווקא, אלא מגוונים בכתמי צבע כמו תמונות נוף או הדפסים בדוגמאות מרגיעות עין או משובבות נפש, הכל נתון להחלטה האישית, להעדפה שלכם ולדרך בה אתם מתייחסים לחלל המגורים, השינה או העבודה שלכם.

חיפוי קירות בחומרים שונים תלוי גם באזור בו בכוונתכם להציב את החיפוי, כך שמן הסתם, בחדרי ילדים או במקומות בהם ישנה תחלופה גבוהה של עוברים ושבים או מבקרים, תצטרכו לבחור חיפוי קירות עשוי מחומר גלם עמיד בהרבה, מאשר חומר הגלם ממנו יהיה עשוי חיפוי קירות הסלון שלכם. חיפוי קירות המטבח יציג בפניכם את אתגר קלות הניקוי שלו, ואילו חיפוי קירות האמבט ידרוש מכם חיפוי מחומר שאיננו סופח אליו מים וקל לניקוי מהאבנית שיוצרים האדים המצטברים. וכל זה, עוד בטרם התחלנו לדבר על בחירת הדוגמה שתעטר את חיפוי הקירות ותלווה אתכם בשנים הבאות.

הטכנולוגיות והחומרים הרבים בהם אנחנו, באלקסיה מערכות, עושים שימוש, כמו גם הניסיון הרב שלנו, פותחים בפניכם אפשרויות אינסופיות כמעט לשילוב חיפוי קירות בכל חדר או חלל אפשרי. תוכלו לעטר את הקיר שמעל לכיור ולמשטח העבודה במטבח בתמונת פירות צבעונית ומעוררת תאבון, לשלב את הטלוויזיה בעלת המסך השטוח שבסלון בחיפוי קיר עשוי זכוכית, עליו מודפסת סצנה בשחור-לבן מסרט קולנוע קלאסי, לעטר את קירות חדרי הילדים בחיפויים בצבעים עליזים, את ארונות ההזזה בחדר השינה שלכם בתמונת נוף כפרית רומנטית, ואף חדר האמבטיה שלכם יזכה בחיפוי קיר תכלכל וימי. נוכל לסייע לכם להלביש את הבית או המשרד מהרצפה ועד התקרה בחיפויי קיר, שיהפכו אותם לייחודיים ויעניקו להם את טביעת האצבע ואת הנופך המיוחד שלכם.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן