לשירותכם:

03-9335444

חלפו הימים בהם חומרי גלם נמדדו אך ורק על ידי הפונקציונאליות שלהם. כיום, הבחירה בחומר גלם מורכבת הרבה יותר וצריכה להתכתב עם קריטריונים כמו התאמה לרוח החלל בו הם משולבים, לאווירה אותה אנחנו רוצים להשרות בו, לתדמית אותה אנחנו רוצים לשדר וכד'. מבחינה זו, זכוכית, כחומר גלם, עונה על כל הקריטריונים הרבים החדשים, וזוהי הסיבה לכך כי זכוכית מודפסת הפכה ללהיט העיצובי החם בבתים, דירות, משרדים, בתי עסק, ובעצם, בכל מקום בו לתכונותיו של חומר הגלם ישנה חשיבות והוא חייב לקחת חלק פעיל בעיצוב וביצירת הרושם הכולל. כמובן, שבצד הפן העיצובי, עדיין עומדות לזכותה של הזכוכית המודפסת גם תכונותיה הפונקציונאליות של הזכוכית השקופה, אולם הערך המוסף שהיא מעניקה לחללים השונים בשילובה בהם, מגמד מעט את משקלן של התכונות הללו.

זכוכית מודפסת משמשת אותנו למטרות רבות, בין אם כחיפוי לקירות, דלתות או דלתות ארונות ובין אם כעומדת בזכות עצמה, כאשר היא משולבת בסביבות עבודה, משמשת כחצי-מחיצה (או כמחיצה שלמה), קיר דקורטיבי, כדופן ייחודית לדלפק הגשה בבית קפה או מסעדה, כשלט ייחודי ומרשים בייחודיותו וכן הלאה. מאחר ומדובר בחומר ורסטילי ורב גוני, המגבלות היחידות הקיימות, בעצם, הן ההיכרות עם האפשרויות הטמונות בזכוכית כחומר גלם להדפסה וגבולות הדמיון שלכם, ובשני הדברים הללו (ובעוד רבים נוספים), אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות יכולים לסייע לכם.

לאלקסיה מערכות ניסיון של שנים רבות בתכנון, שילוב, הדפסה והתקנת משטחי זכוכית מודפסת לכל שימוש ובכל מקום בו היא תשרת את הצרכים שלכם ביצירת הרושם המתאים הנדרש לכם. השליטה שלנו בסוגי העיצוב השונים, כמו גם טכנולוגיות ההדפסה הייחודיות בהן אנחנו עושים שימוש בעת הדפסה על זכוכית, מאפשרים לנו ללוות אתכם – אדריכלים, מעצבי פנים ואף בעלי דירה, בית או עסק, לכל אורכו של התהליך, משלבי התכנון והעיצוב ועד לשלבי התקנת משטח הזכוכית המודפס. הליווי האישי והצמוד שמקבל כל לקוח שחפץ בחיפוי זכוכית או באלמנט אחר העשוי זכוכית מודפסת, מאפשר לו למקסם את התועלת המופקת ממנו, הן בפן העיצובי והן בפן הפונקציונאלי.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן