לשירותכם:

03-9335444

כיום, כבר אין ספק, אם היינו צריכים לבחור את החדר בו באה לידי ביטוי גדולתו של חיפוי הזכוכית, ללא היסוס, היינו מצביעים על המטבח. כאן, חיפוי זכוכית למטבח מציג את היתרונות הרבים שלו – הוא אסתטי, קל לניקוי גם משומנים קשים, נשטף בקלות, איננו צובר בקטריות וחיידקים (קריטריון חשוב מאד, כאשר מדובר באזור המשמש להכנת מזון!), ונוסף לכל זאת – גם דקורטיבי ויכול להעניק לחדר השימושי ביותר בבית נוח ייחודי ויוצא דופן, בין אם הוא ממוקם לאורך הקיר שמעל לכיור ולכיריים ובין אם הוא מחפה קיר אחר במטבח. בימינו, כשלחדרים כבר אין מטרה ספציפית וחללים כמו פינת האוכל, הסלון והמטבח כבר אינם משמשים אך ורק לצורך אחד, אלא ממלאים צרכים משפחתיים רבים, גדלה החשיבות בעיצוב אסתטי שלהם, ולכן, חיפוי זכוכית למטבח, למשל, איננו חייב להיות רק פונקציונאלי להכנת המזון, אלא גם ליצור את האווירה המתאימה למשפחה השוהה במטבח.

מאחר ובחירת החיפוי המתאים למטבח הינו עניין של טעם אישי, התמונה/דוגמה המודפסת על הזכוכית אף היא תלויה, במידה רבה, באווירה אותה תרצו ליצור. למשל, במטבחים קטנים וחשוכים יותר, תוכלו לבחור חיפוי זכוכית למטבח שעליו מודפסים פרחים צהובים שיאירו את חלל החדר, אם אתם רוצים להוסיף צבע למטבח בהיר או חיוור מידי, תוכלו לבחור בהדפס של פלפל חריף אדמדם ובשרני, ואם אתם מעדיפים את המטבח שלכם רגוע, תוכלו לשלב בו חיפוי זכוכית בהדפס גיאומטרי בצבעי פסטל רכים.

לנו, באלקסיה מערכות ניסיון רב שנים בתכנון, בשילוב, בהדפסה ובהתקנת משטחי זכוכית מודפסת וחיפויי זכוכית בכל חדר בבית, ובעיקר במטבח, בו נדרשת מהחיפוי המותקן גם פונקציונאליות בצד הפן העיצובי. אנשי המקצוע שלנו וטכנולוגיות ההדפסה הייחודיות בהן אנחנו משתמשים בעת הדפסה על זכוכית ליצירת חיפוי קיר למטבח, מאפשרות לנו ללוות אתכם, בין אם אתם אדריכלים, מעצבי פנים, בעלי דירה/בית או בעלי עסק בתחום המזון, לכל אורך התהליך, החל בשלבי התכנון והעיצוב ועד להתקנת חיפוי הזכוכית המעוצב והמודפס. הליווי לו תזכו הינו ליווי אישי וצמוד ויאפשר לו להפיק את התועלת וההנאה המרביות מהמטבח הפרטי או העסקי שלכם.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן