לשירותכם:

03-9335444

בואו נשים את הדברים על השולחן כמות שהם – אנחנו אנושיים, נוטים להשתעמם בקלות, וכשאנחנו משועממים או מאבדים עניין, אנחנו מתנהלים ומתנהגים בהתאם. אחת מהדרכים היא לחפש ריגושים, אבל איזה ריגושים אתם כבר יכולים להשיג כשאתם נמצאים ביום עבודה בן שמונה שעות במשרד? הדרך השנייה, היא להפוך את הסביבה שלכם להרבה יותר צבעונית וממריצה בדרכים שונות. ואם אתם רוצים ללכת על שינוי בגדול, אז חיפוי קירות בזכוכית הוא הפתרון המתאים לתחושת השעמום וה-Down במשרד. אבל חיפוי קירות בזכוכית איננו מתאים רק ליצירת עניין במשרד, אלא אף מתאים לחיפוי קירות הבית, למעשה – לכל אחד מהחדרים הנמצאים בו.

חיפוי קירות בזכוכית בבית לא רק מעניק עניין מחודש לקירות המשעממים והאחידים, הוא גם יכול להעניק לכל אחד מהחדרים את ה"גוון" והאופי המתאים, זה שאתם רוצים עבורו. למשל, חיפוי קיר הסלון בזכוכית עליה מודפסת תמונה קלאסית יכול לשוות לסלון שלכם נופך אלגנטי, מתוחכם ובינלאומי, בעוד חיפוי קירות הילדים בזכוכית שעליה תמונותיהן של דמויות מסרטוני האנימציה האהובים עליהם יכול להעניק לחדר הילדים את האווירה הצבעונית והשמחה שמתאימה לחדר כזה. חיפוי קירות חדר האמבטיה שלכם בזכוכית עליה מודפסת תמונת יער טרופי (או תמונה בעלת אופי ימי) יכול לשוות לו את תחושת הרגיעה לה אתם זקוקים כשאתם טובלים באמבט, בעוד חיפוי קיר חדר השינה שלכם בנוף של חוף מהאיים המלדיביים או בנופו של כפר ציורי באיטליה יכול להוות אמצעי מצוין להפוך אותו לקן האהבים הקטן והאינטימי שלכם. כפי שניתן להבין, בחירת התמונה המודפסת על חיפוי קירות בזכוכית מעניקה לחלל את הערך המוסף אותו אתם בוחרים.

מאחר ולזכותנו, אנשי המקצוע של אלקסיה מערכות, עומד ניסיון רב בתכנון, בהדפסה ובהתקנת משטחי הזכוכית המודפסת כחיפוי קירות בכל חדר בבית, המקצועיות שלנו ושיטות ההדפסה הייחודיות שבהן אנחנו משתמשים להדפסה על זכוכית מסייעות לנו להעניק לכם ליווי אישי וצמוד לאורך כל התהליך. הליווי המקצועי אותו תקבלו, משלב התכנון ועד להתקנתו המוצלחת של חיפוי הזכוכית המעוצב, יכול לעזור לכם לתת לכל חדר בבית "אישיות" משלו, בהתאם לייעודו בחייכם ובחיי בני משפחתכם.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן