לשירותכם:

03-9335444

זכוכית, בשל תכונותיה הידועות, נחשבת לאחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בעיצוב פנים של בתים, משרדים, מוסדות ציבור, בתי מלון ובתי עסק. שקיפותה, הברק שלה ועמידותה בפני שריטות מזדמנות הופכות אותה לחומר המשולב ביותר ויותר חללים ולמילוי צרכים שונים. באופן טבעי, ישנם מקומות בהם ניתן לוותר על שקיפותה של הזכוכית (כמחיצות דקורטיביות, למשל) ואז, הדפסה על הזכוכית מעלה אותה מ"סתם" עוד זכוכית שקופה ורגילה לדרגת זכוכית דקורטיבית, שלעיצובה יש חלק ביצירת הרושם הכולל ובאווירה שמשרה החלל המעוצב על השוהים בו. בעוד הזכוכית הרגילה נתפשת כפונקציונאלית ותו לא, מאחורי זכוכית דקורטיבית ישנה מחשבה מקדימה, אמירה, התייחסות עיצובית, וכל זה, בנוסף לפונקציונאליות הבסיסית שלה.

בניגוד לחריטה על זכוכית, אשר עלולה להחליש את חוזקו של לוח הזכוכית עליו נחרטת התמונה, הדפסה על זכוכית איננה פוגמת בעמידותה של הזכוכית או בחוזק שלה. בנוסף לכך, היא אף פותחת בפניה של זכוכית דקורטיבית מודפסת אינספור אפשרויות שימוש ושילוב. אם בשימוש כחיפוי לקיר או לארון ואם בזכות עצמה, כאשר היא איננה מוצמדת לשום דבר, ומוצבת כמחיצה, קיר בחצי או בשלושת-רבעי גובה או כמעקה מדרגות דקורטיבי ומעוצב במיוחד. הנופך האלגנטי והקריר שמביאה עימה הזכוכית מתוגבר על ידי הדפסה מקצועית של תמונת נוף, שמיים תכולים, שדה ירוק, פרחים, תמונות נוף אורבני וכד', כל שימוש ומגוון התמונות המתאים לו, כאשר בחירת התמונה הספציפית שתודפס על זכוכית דקורטיבית מהווה חלק בלתי נפרד ולא פחות חשוב מהצלחת העיצוב והאווירה שתושג בחלל המעוצב.

חושבים על שילוב זכוכית דקורטיבית בעיצוב הבית, העסק או המשרד? אל תעשו זאת, לפני שהתייעצתם עם מומחי העיצוב שלנו באלקסיה מערכות! אנחנו כאן לרשותכם משלב העיצוב והתכנון, דרך שלב ההדפסה המקצועית הנדרשת וכלה בהתקנה של החיפוי או הקיר שתציג אותו במלוא הדרו. יכולתנו לספק את השירות הזה מקצה לקצה, לאורכו, לרוחבו ולעומקו של תהליך העיצוב, הופכת את אלקסיה מערכות לבחירה המועדפת על אדריכלים, מעצבי פנים וגם על בעלי בתים, דירות ועסקים רבים, שרוצים להפיק את המרב מסביבת המגורים או העבודה שלהם.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן