לשירותכם:

03-9335444

חיפויי זכוכית מעוצבת נחשבים למילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים של דירות, בתים, משרדים ובתי עסק. אין זה מפתיע, כי דווקא אותו חומר מופלא ושקוף, הזכוכית, מהלך קסם על מי שעיסוקו באסטטיקה ובעיצוב, מאחר ואם מסתכלים עליו בעין עיצובית, מבחינת יכולות הניתוב שלו לצרכי הדקורציה השונים, הגבול עובר רק במקום בו מסתיים הדמיון. וכידוע לכל, מעצבי פנים הינם אנשים יצירתיים בבסיסם, כך ששילוב זכוכית מעוצבת (על גרסאותיה השונות) בחללים אותם הם מעצבים ממנף את העיצוב שלהם ומעניק לו עומק וייחוד, יותר מכל חומר גלם אחר בו הם עושים שימוש. במקביל לכך, מתפתחות טכניקות עיצוב הזכוכית, כשאת מירב תשומת הלב מביניהן, תופסת הדפסת התמונות על גבי משטחי זכוכית, אם לצורך חיפוי, ואם כאלמנטים אדריכליים או עיצוביים העומדים בזכות עצמם.

זכוכית מעוצבת מוצאת את דרכה למקומות רבים, כשהיא משלבת בתוכה את כל יתרונותיה של הזכוכית כחומר גלם רב גוני, כמו גם את האספקט העיצובי הוורסטלי שלה. ניתן למצוא אותה מככבת כשהיא משובצת בדלתות ובחלונות, מחפה קירות חדרים ומשרדים, משרה מקרירותה האלגנטית על ספא איכותי או כחלק מקיר דקורטיבי במקומות בהם נדרשת יצירת תדמית עשירה ומיידית (כמו דלפקי קבלה בבתי מלון, למשל). יכולה ללבוש כל דמות שנרצה, בהתאם לתמונה המודפסת עליה, אף היא מעניקה לה מימד ויתרון נוספים, כאשר מדובר בהתאמה לעיצוב ולסגנון ספציפיים. נוף אורבני בשחור לבן, פרחים צבעוניים, סבך ירקרק ומלא חיים, פלפל אדום וחריף מלא חיים, רק תחליטו באיזה גוונים אתם רוצים שהזכוכית המעוצבת שלכם תצבע את עולמכם.

אבל, לצורך הפקת המרב מזכוכית מעוצבת, הטיפול שהיא מקבלת חייב להיות מקצועי ומיומן, כבר משלב התכנון ועיצוב החלל. זוהי הנקודה בה המומחים במחלקות השונות של אלקסיה מערכות יכולים לסייע לכם. אם יש לכם שביב רעיון כלשהו על הדרך בה אתם רוצים שייראה הבית או המשרדי שלכם, מחלקת התכנון שלנו תעזור לכם לגבש אותו ולהעביר אותו מראשכם אל הנייר. המדפסות המשוכללות והמודרניות שלנו תדפסנה אותו באיכות מעולה וברזולוציה מדהימה, ואילו אנשי מחלקת השירות שלנו יסייעו לכם להציב אותו במקום המדויק שנועד לו.

כאן לרשותכם ליצור יחדיו צבעוניות

    דילוג לתוכן